بازی بوکس مسابقات جهانی. بازی بازی آنلاین رایگان بوکس مسابقات جهانی. دانلود بازی بوکس مسابقات جهانی. بازی مبارز - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

بوکس مسابقات جهانی آغاز شده است. از دست ندهید! Срочно играйте в مسابقات جهانی بوکس и выигрывайте. تبدیل شدن به بهترین جنگنده در تاریخ ورزش.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان بوکس مسابقات جهانی () دانلود بازی بازی فلش بوکس مسابقات جهانی برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند بوکس مسابقات جهانی و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی بوکس مسابقات جهانی حاضر


شرح بازی بوکس مسابقات جهانی خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین بوکس مسابقات جهانی آغاز شده است. از دست ندهید! Срочно играйте в مسابقات جهانی بوکس и выигрывайте. تبدیل شدن به بهترین جنگنده در تاریخ ورزش. اگر شما انتخاب می کنید به بازی در برابر کامپیوتر، به شما این فرصت برای انتخاب یک حالت بازی از آسان به سخت را داشته باشد. بازی با دوستان خود - حتی هیجان انگیز تر از آن خواهد بود، به دلیل آن است که غیر ممکن است برای پیش بینی اعتصاب حریف. هر ضربه که موفق خواهد شد خواهد شد با کف زدن و گریه می کند از طرفداران همراه شده است.کنترل بازی:
پلیر 1: A، S، D و W - حرکت، B - حمله 1، N - حمله 2، M - حمله 3، دفاع از فضا -. پلیر 2: کلیدهای پیکان - حرکت می کند، 1 - حمله 1، 2 - حمله 2، 3، - 3، حمله 0 - دفاع.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 2211
بوکس مسابقات جهانی ( رای45, امتیاز ثانویه: 4.73/5)
0%

بازی مشابه