بازی وروجک درخت دفاع. بازی بازی آنلاین رایگان وروجک درخت دفاع. دانلود بازی وروجک درخت دفاع. بازی بازی جنگ - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

اگر تو را دوست دارم پری و می خواهید را به زندگی خود خوب بود، پس از آن بازی \"حفاظت از الف ها چوب\" برای شما. در این بازی شما باید ارتش الف ها منجر شود. آنها در برابر عوامل از درخت خود را مبارزه کنند.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان وروجک درخت دفاع () دانلود بازی بازی فلش وروجک درخت دفاع برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند وروجک درخت دفاع و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی وروجک درخت دفاع حاضر


شرح بازی وروجک درخت دفاع خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین اگر تو را دوست دارم پری و می خواهید را به زندگی خود خوب بود، پس از آن بازی \"حفاظت از الف ها چوب\" برای شما. در این بازی شما باید ارتش الف ها منجر شود. آنها در برابر عوامل از درخت خود را مبارزه کنند. از عوامل تصمیم گرفته اند به قطع درختان برای ساخت خانه ها و پایگاه برای ارتش خود است. وظیفه شما این است برای کمک به الف ها را به نفع خود و اطمینان حاصل کنید که درخت مخفی خود را سبز همیشه خواهد بود. شانس خوب در جداول!
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1697
وروجک درخت دفاع ( رای17, امتیاز ثانویه: 4/5)
0%

بازی مشابه