بازی پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر. بازی بازی آنلاین رایگان پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر. دانلود بازی پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر. بازی - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

خانواده پنگوئن: بابا و مامان رفت و در یک سفر خطرناک برای صرفه جویی در خانه اش، توسط شر از خرس قطبی مورد حمله قرار گرفت. زوج ها نیاز به پیدا کردن یک سنگ سحر و جادو در جنگل دور.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر () دانلود بازی بازی فلش پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر حاضر


شرح بازی پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین خانواده پنگوئن: بابا و مامان رفت و در یک سفر خطرناک برای صرفه جویی در خانه اش، توسط شر از خرس قطبی مورد حمله قرار گرفت. زوج ها نیاز به پیدا کردن یک سنگ سحر و جادو در جنگل دور. این سنگ کمک خواهد کرد که به بازگرداندن زمین و مسکن خود را. Играйте в پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر، чтобы помочь им.کنترل بازی:
مادر پنگوئن: AD - پیاده روی، W - پرش، استفاده از ابزار S-(در صورت وجود).پاپا پنگوئن: ← → - پیاده روی. ↑ - پرش. ↓ - استفاده از ابزار (در صورت وجود).
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 773
پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر ( رای5, امتیاز ثانویه: 2.6/5)
0%

بازی مشابه