بازی تا متوسط ​​بابی نیست ماجرایی. بازی بازی آنلاین رایگان تا متوسط ​​بابی نیست ماجرایی. دانلود بازی تا متوسط ​​بابی نیست ماجرایی. بازی ماجرا - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

بابی و دوستان خود تصمیم به استراحت در طبیعت است، اما آنها توسط اراذل و اوباش و دوستان در حال حاضر به مبارزه با آنها مورد حمله قرار گرفتند.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان تا متوسط ​​بابی نیست ماجرایی () دانلود بازی بازی فلش تا متوسط ​​بابی نیست ماجرایی برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند تا متوسط ​​بابی نیست ماجرایی و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی تا متوسط ​​بابی نیست ماجرایی حاضر


شرح بازی تا متوسط ​​بابی نیست ماجرایی خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین بابی و دوستان خود تصمیم به استراحت در طبیعت است، اما آنها توسط اراذل و اوباش و دوستان در حال حاضر به مبارزه با آنها مورد حمله قرار گرفتند. Помогите им، играя в игру تا متوسط ​​بابی نیست ماجراجویی، разделаться с нехорошими людьми. تماس به کمک از دوستان خود.کنترل بازی:
1 بازیکن: کلیدهای پیکان - حرکت و پرش، تغییر - ضربات.2 بازیکن: WASD - حرکت و پریدن، Q، E-سکته مغزی است.3 بازیکن: JKLI - حرکت و پریدن، U، O-سکته مغزی است.4 بازیکن: FTGH - حرکت و پریدن، R، Y-سکته مغزی.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 662
تا متوسط ​​بابی نیست ماجرایی ( رای1, امتیاز ثانویه: 3/5)
0%

بازی مشابه