بازی Rumblah: موتور مبارزه با فلش. بازی بازی آنلاین رایگان Rumblah: موتور مبارزه با فلش. دانلود بازی Rumblah: موتور مبارزه با فلش. بازی مبارز - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

مشکل این است که در این برنامه رخ داده است، و در حال حاضر به روبات ها نابود کردن هر یک از دیگر. بنابراین به زودی ربات بر روی این سیاره وجود ندارد. راهنما برای زنده ماندن حداقل یک.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان Rumblah: موتور مبارزه با فلش () دانلود بازی بازی فلش Rumblah: موتور مبارزه با فلش برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند Rumblah: موتور مبارزه با فلش و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی Rumblah: موتور مبارزه با فلش حاضر


شرح بازی Rumblah: موتور مبارزه با فلش خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین مشکل این است که در این برنامه رخ داده است، و در حال حاضر به روبات ها نابود کردن هر یک از دیگر. بنابراین به زودی ربات بر روی این سیاره وجود ندارد. راهنما برای زنده ماندن حداقل یک. مبارزه در بازی Rumblah: موتور مبارزه با فلش باقی می ماند و تنها کسی که جان سالم به در برد.کنترل بازی:
1 بازیکن: چپ / راست - حرکت، بالا / پایین فلش - پرش / دولا شدن، 1 - حمله 2 - حمله خاص، 3 - واحد.2 بازیکن: AD - حرکت، WS - پرش / دولا شدن، J - برای حمله، K - حمله ویژه، L - بلوک.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 806
Rumblah: موتور مبارزه با فلش ( رای1, امتیاز ثانویه: 4/5)
0%

بازی مشابه