بازی سیمپسونها شهر دفاع. بازی بازی آنلاین رایگان سیمپسونها شهر دفاع. دانلود بازی سیمپسونها شهر دفاع. بازی تیراندازی - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

این بار، مرده زنده رسیده اند و شخصیت های کارتونی \ «سیمپسونها \\". شما برای بارت، که تصمیم به فرار از شهر خود بازی می کند، و برای باقی ماندن و دفاع از حملات خود مرده است.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان سیمپسونها شهر دفاع () دانلود بازی بازی فلش سیمپسونها شهر دفاع برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند سیمپسونها شهر دفاع و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی سیمپسونها شهر دفاع حاضر


شرح بازی سیمپسونها شهر دفاع خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین این بار، مرده زنده رسیده اند و شخصیت های کارتونی \ «سیمپسونها \\". شما برای بارت، که تصمیم به فرار از شهر خود بازی می کند، و برای باقی ماندن و دفاع از حملات خود مرده است. نابود کردن انبوهی از زامبی در دفاع شهر سیمپسونها از سلاح های مختلف، و همچنین به عنوان کارتریج و کیت را انتخاب کنید، به خاطر سقوط از آسمان است. مدیریت - صفحه کلید: کلید های arrow - حرکت در اطراف نقشه.R - بازنگری، 1،2،3،4 - تغییر سلاح، ماوس - تیراندازی.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1254
سیمپسونها شهر دفاع ( رای2, امتیاز ثانویه: 3/5)
0%

بازی مشابه