بازی Alladins mazе کردن نقشه. بازی بازی آنلاین رایگان Alladins mazе کردن نقشه. دانلود بازی Alladins mazе کردن نقشه. بازی بازی های پازل - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

شخصیت کارتونی \ \"علاءالدین \\" پشت در جاده ها سحر و جادو خود را برای لامپ. در این زمان، دستیار وفادار خود را - طوطی و یک میمون کوچک می تواند علاءالدین در این کار کمک نمی کند.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان Alladins mazе کردن نقشه () دانلود بازی بازی فلش Alladins mazе کردن نقشه برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند Alladins mazе کردن نقشه و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی Alladins mazе کردن نقشه حاضر


شرح بازی Alladins mazе کردن نقشه خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین شخصیت کارتونی \ \"علاءالدین \\" پشت در جاده ها سحر و جادو خود را برای لامپ. در این زمان، دستیار وفادار خود را - طوطی و یک میمون کوچک می تواند علاءالدین در این کار کمک نمی کند. با استفاده از ماوس به بازی Alladins A-پیچ و خم کردن نقشه و رسم یک مسیر به سمت دروازه، واقع در گوشه سمت راست از روی صفحه نمایش، و سپس با استفاده از کلید های arrow، طول زمان حرکت می کند و فرار از مشکلات مختلف است که در راه ایستاده است.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 999
Alladins mazе کردن نقشه ( رای5, امتیاز ثانویه: 4.4/5)
0%

بازی مشابه