بازی منبع اعتصاب ضد. بازی بازی آنلاین رایگان منبع اعتصاب ضد. دانلود بازی منبع اعتصاب ضد. بازی تیراندازی - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

امروز شما نقش یکی از قهرمانان این بازی منبع اعتصاب ضد بازی. شما فقط یک بمب را در آن نقطه قرار داده، و در حال حاضر شما باید برای محافظت از این مکان از جنگجویان ایالات متحده حمله نیروهای ویژه است.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان منبع اعتصاب ضد () دانلود بازی بازی فلش منبع اعتصاب ضد برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند منبع اعتصاب ضد و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی منبع اعتصاب ضد حاضر


شرح بازی منبع اعتصاب ضد خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین امروز شما نقش یکی از قهرمانان این بازی منبع اعتصاب ضد بازی. شما فقط یک بمب را در آن نقطه قرار داده، و در حال حاضر شما باید برای محافظت از این مکان از جنگجویان ایالات متحده حمله نیروهای ویژه است. سعی کنید برای کشتن دشمنان به عنوان بسیاری از زمانی که سلامت خود را در گوشه سمت چپ صفحه نمایش داده شده است به طور کامل به پایان نرسیده است. کنترل - صفحه کلید: چپ / راست - به نوبه خود سر خود را به چپ / راست ماوس - شات - هدف، دکمه سمت چپ.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1190
منبع اعتصاب ضد ( رای2, امتیاز ثانویه: 5/5)
0%

بازی مشابه