بازی مزرعه فوق العاده من. بازی بازی آنلاین رایگان مزرعه فوق العاده من. دانلود بازی مزرعه فوق العاده من. بازی بازی های پازل - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

بازی مزرعه شگفت انگیز من این است که یک بازی که در آن شما را مجبور به مقابله با باغ که شما به خودتان شما را راحت با.شما نیاز به کاشت سبزیجات، آب، بارور، و البته فراموش نکنید که برای برداشت.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان مزرعه فوق العاده من () دانلود بازی بازی فلش مزرعه فوق العاده من برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند مزرعه فوق العاده من و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی مزرعه فوق العاده من حاضر


شرح بازی مزرعه فوق العاده من خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین بازی مزرعه شگفت انگیز من این است که یک بازی که در آن شما را مجبور به مقابله با باغ که شما به خودتان شما را راحت با.شما نیاز به کاشت سبزیجات، آب، بارور، و البته فراموش نکنید که برای برداشت.به دنبال جایی که شما می خواهید به سبزیجات گیاه، بیل و حفر یک سوراخ که در آن شما خواهد کاشت سبزیجات.فراموش نکنید که به آب سبزیجات و یا آنها ممکن است خشک شده است.اگر به درستی انجام شما خواهد بود قادر به برداشت.کنترل بازی فقط با موس است.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1144
مزرعه فوق العاده من ( رای7, امتیاز ثانویه: 4.29/5)
0%

بازی مشابه