بازی مزرعه جو تاریخ و زمان آخرین پایه. بازی بازی آنلاین رایگان مزرعه جو تاریخ و زمان آخرین پایه. دانلود بازی مزرعه جو تاریخ و زمان آخرین پایه. بازی - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

مزرعه جو تاریخ و زمان آخرین ایستاده آن را به یک بازی بی رحمانه است که در آن شما را به دفاع از محصولات خود را از جهش های گوسفند که می خواهند محصول خود را به خوردن.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان مزرعه جو تاریخ و زمان آخرین پایه () دانلود بازی بازی فلش مزرعه جو تاریخ و زمان آخرین پایه برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند مزرعه جو تاریخ و زمان آخرین پایه و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی مزرعه جو تاریخ و زمان آخرین پایه حاضر


شرح بازی مزرعه جو تاریخ و زمان آخرین پایه خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین مزرعه جو تاریخ و زمان آخرین ایستاده آن را به یک بازی بی رحمانه است که در آن شما را به دفاع از محصولات خود را از جهش های گوسفند که می خواهند محصول خود را به خوردن.در اختیار شما تفنگ است که با آن شما باید برای کشتن گوسفند که رفتن به این زمینه خود را است.بازی بی رحمانه و ما آن را برای کودکان توصیه نمی.وظیفه شما این است برای ایستادن در صبح است.پس از طلوع آفتاب، آنها می میرند.کنترل بازی فقط با موس است.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 912
مزرعه جو تاریخ و زمان آخرین پایه ( رای2, امتیاز ثانویه: 5/5)
0%

بازی مشابه