بازی ناروتو Kage: Bushunno JUTSU. بازی بازی آنلاین رایگان ناروتو Kage: Bushunno JUTSU. دانلود بازی ناروتو Kage: Bushunno JUTSU. بازی بازی های پازل - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

ناروتو تصمیم گرفت به یک استراحت از این ماموریت به او سپرده است. او تصمیم گرفت تا با ما بازی کنند، با استفاده از تکنیک سایه کلون.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان ناروتو Kage: Bushunno JUTSU () دانلود بازی بازی فلش ناروتو Kage: Bushunno JUTSU برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند ناروتو Kage: Bushunno JUTSU و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی ناروتو Kage: Bushunno JUTSU حاضر


شرح بازی ناروتو Kage: Bushunno JUTSU خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین ناروتو تصمیم گرفت به یک استراحت از این ماموریت به او سپرده است. او تصمیم گرفت تا با ما بازی کنند، با استفاده از تکنیک سایه کلون. ایجاد پنج نسخه، آن را به خود، و پس از آن حرکت می کند در این زمینه بازیکن به اشتباه. شما مجبور به استفاده از حافظه بصری خود را، و گزینه صحیح را انتخاب کنید. شماره گیری به عنوان بسیاری از نقاط برای عبور از بازی ناروتو Kage: Bushunno JUTSU، و تماشای تلاش پانل در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش. کنترل - ماوس.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1114
ناروتو Kage: Bushunno JUTSU ( رای0, امتیاز ثانویه: 0/5)
0%

بازی مشابه