بازی بارت سیمپسون چاپ صفحه. بازی بازی آنلاین رایگان بارت سیمپسون چاپ صفحه. دانلود بازی بارت سیمپسون چاپ صفحه. بازی بازی های دیگر - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

بازی به عنوان پسر از otvyazny ترین سری انیمیشن \ '\ سیمپسونها \"- بارت. پسر تصمیم گرفت برای قدم زدن در جنگل، در حالی که پدر و مادر در گوشه ای استراحت جایی.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان بارت سیمپسون چاپ صفحه () دانلود بازی بازی فلش بارت سیمپسون چاپ صفحه برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند بارت سیمپسون چاپ صفحه و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی بارت سیمپسون چاپ صفحه حاضر


شرح بازی بارت سیمپسون چاپ صفحه خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین بازی به عنوان پسر از otvyazny ترین سری انیمیشن \ '\ سیمپسونها \"- بارت. پسر تصمیم گرفت برای قدم زدن در جنگل، در حالی که پدر و مادر در گوشه ای استراحت جایی. ایستادن بر روی اسکیت بورد، او باید در تماس با تمام انواع موانع در راه او قرار می گیرد، اجتناب کنند. برای تعداد نامحدودی از تلاش برای سعی کنید به نمره بیشترین امتیاز را در یک بازی بارت سیمپسون چاپ صفحه. کنترل - صفحه کلید: کلیدهای Arrow up و - در رفتن، پایین فلش - اردک، سمت چپ یا راست - حرکت.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1390
بارت سیمپسون چاپ صفحه ( رای2, امتیاز ثانویه: 4/5)
0%

بازی مشابه