بازی طلا معدنچی - دو بازیکن. بازی بازی آنلاین رایگان طلا معدنچی - دو بازیکن. دانلود بازی طلا معدنچی - دو بازیکن. بازی - ir.qazgames.com

رایگان بازی های آنلاین

آیا می خواهید به خودم در طلا؟ دو بازیکن، که در آن شما در واقع می توانید پولدار شدن - سپس بازی طلا خیش بازی به بازی. لحظه ای که شما می توانید میله گرفتن، گرفتن و سعی کنید به سنگ.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان طلا معدنچی - دو بازیکن () دانلود بازی بازی فلش طلا معدنچی - دو بازیکن برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند طلا معدنچی - دو بازیکن و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی طلا معدنچی - دو بازیکن حاضر


شرح بازی طلا معدنچی - دو بازیکن خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین آیا می خواهید به خودم در طلا؟ دو بازیکن، که در آن شما در واقع می توانید پولدار شدن - سپس بازی طلا خیش بازی به بازی. لحظه ای که شما می توانید میله گرفتن، گرفتن و سعی کنید به سنگ. صعود به سطح تصویب خواهد شد اگر شما می توانید از میله در مقدار سمت راست. بعد از آن شما می توانید به فروشگاه بروید.کنترل بازی:
پلیر 1: S - نوار چنگ زدن، W - پرتاب مواد منفجره.پلیر 2: پیکان \"مرگ\" - گرفتن نوار، فلش \"بالا\" - به پرتاب مواد منفجره.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 983
طلا معدنچی - دو بازیکن ( رای0, امتیاز ثانویه: 0/5)
0%

بازی مشابه